چین تخت کپسول فضایی سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Kyle Xu

شماره تلفن : +86 180 6969 1103

WhatsApp : +8618069691103

Free call
Haining Xingyi Furniture Co.,Ltd

مبلمان خانگی ، زندگی خانگی!

  • Haining Xingyi Furniture Co.,Ltd
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, شرکت تجاری
مارک های: هومیا تعداد کارمندان: 30~50
فروش سالانه: 500,000-1000,000 سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شرکت مبلمان Haining Xingyi با مسئولیت محدود در سال 2012 تاسیس شده است ، واقع در شهر Haining ، استان ژجیانگ ، جایی که زنجیره صنعت مبلمان داخلی بالغ از دهه 1990 وجود دارد. 8300 متر مربع مساحت کارخانه و 50 کارمند وجود دارد که محصولات اصلی آن صندلی ناهار خوری اثاثه یا لوازم داخلی ، صندلی مدرن مبل ، صندلی لهجه راحت ، صندلی پشته جدید ، تختخواب با اندازه کامل و غیره است که مبلمان ما عمدتاً در طراحی داخلی و هتل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تخت خواب کپسول طراحی جدید ما با ثبت اختراعات است که در هتل های کپسول / غلاف متمرکز شده است. ما همیشه بر روی کیفیت و خدمات خوب به مشتری خود تمرکز می کنیم و در طی مشتری خود شهرت خوبی کسب می کنیم. ما اصرار داریم که بهترین خدمات و مبلمان را برای ایجاد زندگی خانگی فراهم کنیم.

اتاق نمونه

دفتر

انبار قاب چوبی

انبار پارچه

کارگاه خیاط

کارگاه اثاثه یا لوازم داخلی

بسته بندی و ذخیره سازی

ظرف بارگیری

تاریخ

شرکت مبلمان Haining Xingyi با مسئولیت محدود در سال 2012 تاسیس شده است ، واقع در شهر Haining ، استان ژجیانگ ، جایی که زنجیره صنعت مبلمان داخلی بالغ از دهه 1990 وجود دارد.

سرویس

قرن بیست و یکم عصر اطلاعات است ، خریداران همیشه می توانند انواع و اقسام تهیه کنندگان را بصورت آنلاین پیدا کنند. پس چرا مشتری ما از ما خرید می کند؟ فکر می کنم 6 امتیاز وجود دارد.

1. تمامیت. یکپارچگی پایه تجارت ، به ویژه در تجارت بین المللی است. هزاران مایل بین ما وجود دارد ، بنابراین یکپارچگی در طول تجارت کاملاً مهم است. ما به شدت روح قرارداد را رعایت خواهیم کرد ، هیچ تقلب و بهانه ای نیست.

2. کیفیت. کیفیت همیشه مورد توجه مشتری است. به منظور ارائه بهترین محصولات باکیفیت ، ما فرایند کنترل کیفیت خود ، خرید مواد ، طرز کار ، خودآزمایی و غیره را خواهیم داشت.

3. قیمت. قیمت نکته کلیدی در سفارش است. ما بهترین قیمت کارخانه و کیفیت / ارزش را برای مشتری خود ارائه خواهیم داد.

4- تحویل. تحویل نیز در تجارت بین المللی بسیار مهم است. پس از سفارش قرار داده شده ، ما همیشه وضعیت تولید را با مشتری پیگیری خواهیم کرد.

5. حمل و نقل. ما نماینده حمل و نقل طولانی مدت خود را داریم. FCL ، LCL ، FOB ، CNF ، DDU همه با کمترین هزینه می توانند کار کنند.

6. خدمات پس از فروش. ما خیلی به خدمات پس از فروش خود توجه می کنیم. ما نمی توانیم تضمین کنیم که در طی سفارشات مشکلی ایجاد نمی شود. اما ما می توانیم تضمین کنیم که همه مشکلات در اولین بار برطرف می شوند ، بدون تأخیر و بدون بهانه.

خدمات ما هدف این است که خرید را بسیار ساده تر و دلپذیر انجام دهیم رضایت شما بهترین هدیه برای ما خواهد بود!

تیم ما

در حال حاضر بخش تحقیق و توسعه خود ما ، 5 طراح برای ارائه طرح های خلاقانه و محصولات خوب ما است. 8 سؤال و سفارش در مورد فروش. بیش از 50 کارمند برای تولید ، بسته بندی و بارگیری.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما